DESIGN

Kolejová vozidla

Designu kolejových vozidel se naše společnost věnuje již od roku 2010. První realizací projektu tramvaje 26T v roce 2011 byla nastartována úzká spolupráce se Škodou Transportation, která pokračovala v dalších letech množstvím úspěšných projektů.

Naše oddělení designu postupně rozšiřuje své portfolio na poli designu kolejových vozidel, věnujeme se jak exteriérům tramvají, vlaků či lokomotiv, ale také návrhům interiérů, barevným a materiálovým řešením.

Spolupracujeme s českými i zahraničními výrobci a dopravci, pro které zpracováváme návrhy od prvních skic, přes prezentační vizualizace a animace, až po samotné A-class modely finálních povrchů. Snažíme se přinášet vždy nové svěží myšlenky, vytváříme nadčasové koncepty a podílíme se na realizaci moderních vozidel exportovaných do celého světa.

Tramvaj Škoda 18T Eskisehir

Pro turecké město Eskisehir jsme ve spolupráci se Škodou Transportation vytvářeli design 100% nízkopodlažního vozidla na bateriový pohon.

Detail projektu

Tramvaj Škoda 35T Chemnitz

V návrhu tramvaje pro Chemnitz jsme se snažili vycházet ze skutečnosti, že Chemnitz je moderním městem se zajímavou současnou architekturou a bohatým kulturním dědictvím.

Detail projektu

Design manuál ZSSK

V roce 2017 jsme vytvořili nový design manuál interiéru pro Železniční společnost Slovensko.

Detail projektu

Tramvaj Škoda 30T Bratislava

V projektu tramvaj Škoda 30T pro slovenskou metropoli Bratislavu rozvíjí designérské studio AUFEER DESIGN nový designový jazyk společnosti Škoda Transportation.

Detail projektu

Design manuál ČD

V první polovině roku 2016 byl realizován nový design manuál pro řešení interiéru regionální i expresní dopravy Českých Drah. Design manuál byl připraven ve spolupráci AUFEER DESIGN a grafického studia Najbrt.

Detail projektu

Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací