DESIGN

Aerospace

Vytvořili jsme několik koncepčních návrhů interiérů letadel, které reprezentují různé styly moderního luxusu. Poukazují na romantiku cestování ve vzduchu. Použili jsme luxusní prvky z automobilového průmyslu, které jsme do těchto návrhů promítli. Abychom lépe zdůraznili atmosféru tohoto zážitku, vytvořili jsme 3D animace, které jsou přirozenou součástí naší grafické prezentace.

Koncept autonomního létajícího taxi

Koncept VTOL (Vertical Take-Off and Landing, tedy letadla, která umějí vzlétat a přistávat svisle) je vizí technologie mobility budoucnosti.

Detail projektu

Koncept prémiového interiéru vrtulníků

Tento na míru zhotovený luxusní interiér je navržen pro soukromé i firemní lety.

Detail projektu

BUSINESS CLASS

Vize, která zachycuje budoucnost leteckého průmyslu převážně v business třídě, kombinuje pohodlí s příjemným stylem. Atmosféru tvoří design, který je čistý a světelný, což je hlavním prvkem v leteckém odvětví.

Detail projektu

PRIVATE JET INTERIOR CONCEPT

V tomto konceptu jsme se zaměřili na moderní design interiéru tryskového letounu Bombardier Global 8000, kde jsme chtěli vyvinout jiný přístup k luxusním interiérům v oblasti malých korporátních letadel.

Detail projektu

First class

Na letounu Platforma Boeingu 787 Dreamline, který nabízí bohatý prostor pro cestování v exekutivní kabině první třídy, jsme kladli maximální důraz na soukromí. Naším hlavním záměrem návrhu bylo navázání klidné a relaxační atmosféry pro pohodlné cestování.

Detail projektu

Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací