DESIGN

Automotive

Náš nadšený tým se skládá jak z ostřílených designérů, kteří mají zkušenosti s prací pro globální značky, tak z mladých talentů z celého světa. Snažíme se přinášet design, jenž v sobě snoubí emoce i funkčnost. Zabýváme se exteriéry, interiéry, barvou a stylizací, stejně tak jako návrhem uživatelského rozhraní. Postaráme se o celý proces návrhu, prvotními náčrty počínaje a virtuální realitou či animací konče. Abychom dokázali vycházet vstříc potřebám oboru, naše Inovační centrum disponuje špičkovým modelovacím studiem, kde zpracováváme hliněné modely.

DESIGN STORY KONCEPTU AUTONOMNÍHO AUTOMOBILU QYEV

Podívejte se na vizualizace a skici konceptu automobilu QYEV od AUFEER DESIGN. Koncept byl představen v dubnu 2019 na Motor Show v Shanghai.

Detail projektu

AF1 Supercar Concept

Toto vozidlo v sobě kombinuje extrémní výkon a eleganci. Aerodynamický design založený na monokokové konstrukci z karbonových vláken. Jeho sportovní charakter vyjadřují výrazné křivky karoserie, hladké plochy a mohutné blatníky.

Detail projektu

AF2 Hypercar Concept

Naše interpretace elektrického hyperautomobilu příští generace. Hladký povrch na hi-tech konstrukci skeletu. Motivem k vytvoření modelu AF2 byla vysoká poptávka po extrémních udržitelných vozidlech.

Detail projektu

UI / UX (User Interface / Experience)

Stále vzrůstající interakce mezi lidmi a přístroji vytváří nové potřeby. Naším cílem je zlepšit provoz sofistikovaných zařízení, jejichž úkolem je přinášet emocionální i funkční zážitky.

Detail projektu

HMI (Human Machine Interface)

Informace a zábava hrají ve vozidlech stále větší a důležitější úlohu. Vizuální výstup se musí přirozeně řídit údaji zadanými uživateli. Vytváříme jak architekturu, tak vzhled.

Detail projektu

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies