DESIGN

Automotive

Náš nadšený tým se skládá jak z ostřílených designérů, kteří mají zkušenosti s prací pro globální značky, tak z mladých talentů z celého světa. Snažíme se přinášet design, jenž v sobě snoubí emoce i funkčnost. Zabýváme se exteriéry, interiéry, barvou a stylizací, stejně tak jako návrhem uživatelského rozhraní. Postaráme se o celý proces návrhu, prvotními náčrty počínaje a virtuální realitou či animací konče. Abychom dokázali vycházet vstříc potřebám oboru, naše Inovační centrum disponuje špičkovým modelovacím studiem, kde zpracováváme hliněné modely.

AF1 Supercar Concept

Toto vozidlo v sobě kombinuje extrémní výkon a eleganci. Aerodynamický design založený na monokokové konstrukci z karbonových vláken. Jeho sportovní charakter vyjadřují výrazné křivky karoserie, hladké plochy a mohutné blatníky.

Detail projektu

AF2 Hypercar Concept

Naše interpretace elektrického hyperautomobilu příští generace. Hladký povrch na hi-tech konstrukci skeletu. Motivem k vytvoření modelu AF2 byla vysoká poptávka po extrémních udržitelných vozidlech.

Detail projektu

UI / UX (User Interface / Experience)

Stále vzrůstající interakce mezi lidmi a přístroji vytváří nové potřeby. Naším cílem je zlepšit provoz sofistikovaných zařízení, jejichž úkolem je přinášet emocionální i funkční zážitky.

Detail projektu

HMI (Human Machine Interface)

Informace a zábava hrají ve vozidlech stále větší a důležitější úlohu. Vizuální výstup se musí přirozeně řídit údaji zadanými uživateli. Vytváříme jak architekturu, tak vzhled.

Detail projektu

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies