DESIGN

Clay modely

Vývoj designu na fyzických clay modelech je nedílná součást designového procesu. Zajišťujeme konstrukci, výrobu exteriérových i interiérových modelů v plném měřítku a jejich zpracování od prvního návrhu až po prezentační model.

Tvrdé modely

Tvrdé modely slouží převážně k co nejpřesnějšímu zobrazení finálního produktu a jako designová reference pro naše zákazníky. Jejich výhoda je tvarová stálost, přesnost, vysoká kvalita povrchu a zpracování. Zajišťujeme výrobu těchto modelů z umělých pěn, tmelů, laminátů a kompozitních materiálů včetně precizního dokončení.

Designové vzorky a makety

Součástí designu kompletního produktu je i vývoj jeho jednotlivých komponent a detailů. Proto zajišťujeme výrobu vzorků v průběhu celého designového procesu, kde se v největší míře využívají výrobní technologie rapid prototypingu.

Funkční HMI + elektronika

Pro naše zákazníky zajišťujeme implementaci HMI od 2D návrhů až po interaktivní a funkční prototypy včetně všech ovládacích prvků. Navrhujeme a vyvíjíme prototypové řešení elektroniky vozu, demonstrátory a kompletní řešení pro testování.

Frézování

Modelování

Lakování

3D Skenování

Přesné měření

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies