"Klíč ke kariéře" - prezentace na technické univerzitě v Košicích

13.4.2016 – Zástupci firmy představili společnost AUFEER DESIGN na workshopu, kterého se účastnili studenti Technické univerzity v Košicích, fakulty strojní, v rámci jejich inženýrského studia.

Více

Úspěšné zakončení MBA studia slavnostní promocí

30.4.2016 – V prostorách společnosti AFD v Mladé Boleslavi probíhalo od roku 2014 pod hlavičkou MORAVIAN BUSINESS SCHOOL studium MBA, kterého se účastnil jednatel firmy Bc. Jan Plachý a interní zaměstnanci společnosti AUFEER DESIGN.

Více

Oskarová noc 2015 - vánoční večírek ve stylu filmových postav

11.12.2015 – Rok se s rokem sešel a zaměstnanci společnosti AUFEER DESIGN se zúčastnili vánoční párty, která se uskutečnila dne 11. 12. 2015.

Více

Všichni jsme jeden tým

AUFEER DESIGN a BK Mladá Boleslav zorganizovali dne 2. 11. 2015 charitativní akci v mladoboleslavském divadle, jejíž výtěžek putoval na Dominika Skořepu, hokejistu BK Mladá Boleslav, který utrpěl vážná zranění během autonehody a je upoután na invalidní vozík.

Více

Profesia Days 2015

Veletrh Profesia Days, pořádaný portálem Profesia.cz, proběhl ve dnech 21. a 22. 10. 2015 na výstavišti PVA Praha Letňany.

Více

Braňo Maukš z Pininfariny posiluje AUFEER DESIGN

K 1.1.2015 se ujal pozice šéf designéra a zároveň hlavního stratéga v oblasti designu ve společnosti AUFEER DESIGN Branislav Maukš, který se přesunul z prestižního místa senior designera Pininfariny v italskému Turíně, kde v posledních letech působil především na projektech pro Ferrari.

Více

Společnost AUFEER DESIGN oslavila 15 let

15.5.2015 – Společnost AUFEER DESIGN oslavila krásných 15 let života, který tvoří neuvěřitelný příběh začínající firmy, jež měla svůj sen a ten sen naplnila v realitu a možná ji i překonala.

Více

Společnost AUFEER DESIGN otevřela novou budovu výzkumného a vývojového centra

V pondělí 17.2.2014 byla slavnostně otevřena nová budova výzkumného a vývojového centra společnosti AUFEER DESIGN.

Více

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies