AUFEER DESIGN PODPOŘIL STAVBU FORMULE ELIŠKA

Společnost AUFEER DESIGN podpořila finančně studentský projekt Formula Student na Technické univerzitě v Liberci. Prezentace nově zkonstruované formule, nesoucí jméno Eliška, kterou po téměř dvou letech studenti dokončili, se 21. května 2017 zúčastnili zástupci naší společnosti.

Více

Letecké interiéry

Vytvořili jsme několik koncepčních návrhů interiérů letadel, které reprezentují různé styly moderního luxusu.

Více

Podpořili jsme kampaň na pomoc malým dětem z ústavů do rodin

2.5.2017 Na 2000 malých dětí ročně své velké životní události nezažije s rodinou, ale v kojeneckém ústavu. Mají co jíst, kde spát i s čím si hrát, ale chybí jim to nejdůležitější – máma, táta, rodina.

Více

Autonomní vozy budoucnosti pod taktovkou AFD

21.3.2017 – Sednout si a nechat se vézt. Kam směřuje budoucnost autonomních vozů a jak budou vypadat? Své představy znázornili vybraní studenti západočeské Univerzity v Plzni a to pod vedením finského designéra AUFEER DESIGN, Eero Kankainena.

Více

Den otevřených dveří na SPŠ v Mladé Boleslavi

8.12.2016 – Střední průmyslová škola v Mladé Boleslavi otevřela dveře všem zájemcům o studium technických oborů.

Více

Eurocarbody 2016

Ve dnech 18. – 20. 10. 2016 se společnost AUFEER DESIGN účastnila globální konference zaměřené na karoserie automobilů - Eurocarbody 2016, která se konala v německém Bad Neuhamu.

Více

AUFEER DESIGN se intenzivně věnuje rozvoji leteckého průmyslu

2.8.2016 – Společnost AUFEER DESIGN rozšířila své portfolio služeb o oblast Aerospace, kde pracuje již na několikátém projektu a velmi intenzivně se věnuje rozvoji tohoto odvětví.

Více

Innotrans 2016 - visit us: city cube hall a / stand 105

AUFEER DESIGN se účastnila největšího světového veletrhu kolejové techniky Innotrans 2016, který se konal na berlínském výstavišti ve dnech 20. – 23. 9. 2016.

Více

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies