V Mladé Boleslavi se otevřelo unikátní Inovační centrum AUFEER DESIGN

AUFEER DESIGN je mezinárodní společnost, která se specializuje na designérské, vývojové, konstrukční a výpočtové produkty a služby v oblasti automobilů, kolejových vozidel a letectví. Je dceřinou společností skupiny Matador a již 18. rokem působí na trhu nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Více

AUFEER DESIGN pracuje na konceptu automobilu AF1

Náš tým designérů ve spolupráci s dalšími kolegy pracuje na projektu o kterém se zatím nesmí mluvit. Za pár let o něm bude mluvit každý. Přesto jsme se rozhodli část zveřejnit a podělit se s Vámi o nadšení z elegantního a zároveň dravého designu.

Více

AUFEER DESIGN v Hannoveru – Agritechnica 2017

V uplynulém období byl našimi specialisty z AUFEER DESIGNU vytvořen prototyp kapotáže, střechy a blatníků zemědělského stroje ZETOR MAJOR HS pro společnost ZETOR TRACTORS a. s., která je zavedeným výrobcem traktorů s více jak 70. letou historií.

Více

Předseda Národní rady SR a předseda Poslanecké sněmovny ČR navštívili AUFEER DESIGN

V rámci oficiální návštěvy České republiky navštívil Andrej Danko, předseda Národní rady SR, spolu s Janem Hamáčkem, předsedou Poslanecké sněmovny ČR, v pondělí 26. 9. 2017 Mladou Boleslav.

Více

AUFEER DESIGN obdržel projektové číslo EASA.21J.671P

Dlouhodobým cílem naší společnosti je být uznávaným vývojovým partnerem v leteckém průmyslu a to včetně potřebných akreditací. Z tohoto důvodu jsme zahájili proces akreditace od EASA (European Aviation Safety Agency) a tím je DOA 21.J. (Design Organization Approval).

Více

Jdeme modelovat! Nové Inovační centrum AUFEER DESIGN již brzy

Stavíme nové Inovační centrum AUFEER DESIGN. Jedním z hlavních záměrů výstavby inovačního centra je vytvořit prostřední, kde bude mít náš talentovaný designový tým společně s našimi klienty možnost rozvíjet své návrhy na fyzických designových modelech i funkčních prototypech.

Více

AUFEER DESIGN PODPOŘIL STAVBU FORMULE ELIŠKA

Společnost AUFEER DESIGN podpořila finančně studentský projekt Formula Student na Technické univerzitě v Liberci. Prezentace nově zkonstruované formule, nesoucí jméno Eliška, kterou po téměř dvou letech studenti dokončili, se 21. května 2017 zúčastnili zástupci naší společnosti.

Více

Letecké interiéry

Vytvořili jsme několik koncepčních návrhů interiérů letadel, které reprezentují různé styly moderního luxusu.

Více

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies