Ocenění Red Dot Design 2019 pro karavan Hymer Eriba Touring 820

Design centrum Severního Porýní-Vestfálska uděluje již více než 50 let každým rokem mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award pro vynikající návrhy v různých oblastech designu.

Více

Navrhování kultovního karavanu

Eriba Touring 820 je vlajkovou lodí řady Touring od společnosti Hymer. Je to karavan s osobitým stylem. V hliníkem oplášťené karoserii je koncipován jednoduchý a čistý design. Při výrobě se již přes 60 let využívají tradiční postupy a řemesla.

Navštivte projekt

AUFEER DESIGN vytvořil design formule Markétka, která má za sebou první sezónu

Tým designérů společnosti AUFEER DESIGN vytvořil design formule pro studentský projekt Formula Student, který zaštiťuje Fakulta strojní Technické univerzity v Liberci.

Více

V Mladé Boleslavi se otevřelo unikátní Inovační centrum AUFEER DESIGN

AUFEER DESIGN je mezinárodní společnost, která se specializuje na designérské, vývojové, konstrukční a výpočtové produkty a služby v oblasti automobilů, kolejových vozidel a letectví. Je dceřinou společností skupiny Matador a již 18. rokem působí na trhu nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Více

AUFEER DESIGN pracuje na konceptu automobilu AF1

Náš tým designérů ve spolupráci s dalšími kolegy pracuje na projektu o kterém se zatím nesmí mluvit. Za pár let o něm bude mluvit každý. Přesto jsme se rozhodli část zveřejnit a podělit se s Vámi o nadšení z elegantního a zároveň dravého designu.

Více

AUFEER DESIGN v Hannoveru – Agritechnica 2017

V uplynulém období byl našimi specialisty z AUFEER DESIGNU vytvořen prototyp kapotáže, střechy a blatníků zemědělského stroje ZETOR MAJOR HS pro společnost ZETOR TRACTORS a. s., která je zavedeným výrobcem traktorů s více jak 70. letou historií.

Více

Předseda Národní rady SR a předseda Poslanecké sněmovny ČR navštívili AUFEER DESIGN

V rámci oficiální návštěvy České republiky navštívil Andrej Danko, předseda Národní rady SR, spolu s Janem Hamáčkem, předsedou Poslanecké sněmovny ČR, v pondělí 26. 9. 2017 Mladou Boleslav.

Více

AUFEER DESIGN obdržel projektové číslo EASA.21J.671P

Dlouhodobým cílem naší společnosti je být uznávaným vývojovým partnerem v leteckém průmyslu a to včetně potřebných akreditací. Z tohoto důvodu jsme zahájili proces akreditace od EASA (European Aviation Safety Agency) a tím je DOA 21.J. (Design Organization Approval).

Více

Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies