Renovace Jaguar E-type z roku 1965

V minulých měsících se v našich dílnách ukrýval jeden unikátní historický vůz. Byl jim Jaguar E-type z roku 1965, který u nás prošel důkladnou renovací celého exteriéru vozu.

Více

Vizualizace rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi

AUFEER DESIGN vytvořil kompletní návrh rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi. Cílem projektu je zlepšení a modernizace stávajících podmínek pro návštěvníky, hráče a funkcionáře klubu.

Více

AUFEER DESIGN NAVRHL INTERIÉR A EXTERIÉR SLOVENSKÝCH REGIOPANTERŮ

AUFEER DESIGN navrhl interiér a exteriér elektrického vlaku 14EV pro společnost ZSSK. Barevné řešení respektuje nový design manuál Slovenských drah.

Více

DESIGN STORY KONCEPTU AUTONOMNÍHO AUTOMOBILU QYEV

Podívejte se na vizualizace a skici konceptu automobilu QYEV od AUFEER DESIGN. Koncept byl představen v dubnu 2019 na Motor Show v Shanghai.

Navštivte projekt

Design lahví pro Brandrink

AUFEER DESIGN vyvinul ve spolupráci se společností Brandrink inovativní design lahví, které jsou dodávány v několika variantách. Lahev je elegantní a dynamická, lze ji používat opakovaně a je šetrná k životnímu prostředí.

Navštivte projekt

LIMITOVANÁ EDICE PRIM HOLE IN ONE

AUFEER DESIGN představuje design hodinek PRIM HOLE IN ONE, které odkazují na nezapomenutelný sportovní moment. Před téměř 50 lety Allan Shepard, velitel mise Apollo 14, dvakrát odpálil míček na povrchu Měsíce a stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naši planetu.

Navštivte projekt

Autonomní koncept vozu QYEV

S rychlým rozvojem různých forem alternativních pohonů roste počet automobilových společností, které představují nové koncepty vozů a využívají platformy příští generace. Společnost Aufeer Design se podílela na vývoji autonomního, ​​prostorného konceptu čtyřmístného vozu QYEV.

Více

Ocenění Red Dot Design 2019 pro karavan Hymer Eriba Touring 820

Design centrum Severního Porýní-Vestfálska uděluje již více než 50 let každým rokem mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award pro vynikající návrhy v různých oblastech designu.

Více

Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací