ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ZVÍTĚZÍ NAD PANDEMIÍ

AUFEER DESIGN pokračuje v poskytování svých služeb a produkci, jelikož si váží svých zákazníků. V rámci bezpečnosti maximalizuje preventivní opatření v boji s koronavirem. Společnost vyzývá všechny k zodpovědnému přístupu.

Více

Oficiální prohlášení jednatele společnosti k situaci ohledně výskytu nemoci COVID-19 u zaměsntance společnosti Aufeer Design, s.r.o.

Ve čtvrtek 12. 3. v odpoledních hodinách Aufeer design, s.r.o. obdržel informaci o prokázané nákaze virem Covid-19 u jejího zaměstnance, který měl pracoviště v kancelářích provozovny umístěné na adrese Koněvova 350, Čejetice.

Více

Vizualizace rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi

AUFEER DESIGN vytvořil kompletní návrh rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi. Cílem projektu je zlepšení a modernizace stávajících podmínek pro návštěvníky, hráče a funkcionáře klubu.

Více

AUFEER DESIGN NAVRHL INTERIÉR A EXTERIÉR SLOVENSKÝCH REGIOPANTERŮ

AUFEER DESIGN navrhl interiér a exteriér elektrického vlaku 14EV pro společnost ZSSK. Barevné řešení respektuje nový design manuál Slovenských drah.

Více

DESIGN STORY KONCEPTU AUTONOMNÍHO AUTOMOBILU QYEV

Podívejte se na vizualizace a skici konceptu automobilu QYEV od AUFEER DESIGN. Koncept byl představen v dubnu 2019 na Motor Show v Shanghai.

Více

Design lahví pro Brandrink

AUFEER DESIGN vyvinul ve spolupráci se společností Brandrink inovativní design lahví, které jsou dodávány v několika variantách. Lahev je elegantní a dynamická, lze ji používat opakovaně a je šetrná k životnímu prostředí.

Více

LIMITOVANÁ EDICE PRIM HOLE IN ONE

AUFEER DESIGN představuje design hodinek PRIM HOLE IN ONE, které odkazují na nezapomenutelný sportovní moment. Před téměř 50 lety Allan Shepard, velitel mise Apollo 14, dvakrát odpálil míček na povrchu Měsíce a stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naši planetu.

Více

Autonomní koncept vozu QYEV

S rychlým rozvojem různých forem alternativních pohonů roste počet automobilových společností, které představují nové koncepty vozů a využívají platformy příští generace. Společnost Aufeer Design se podílela na vývoji autonomního, ​​prostorného konceptu čtyřmístného vozu QYEV.

Více

Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie der Verarbeitung von Cookies zu.

MEHR ÜBER COOKIES