AUFEER DESIGN NAVRHL INTERIÉR A EXTERIÉR SLOVENSKÝCH REGIOPANTERŮ

AUFEER DESIGN navrhl interiér a exteriér elektrického vlaku 14EV pro společnost ZSSK. Barevné řešení respektuje nový design manuál Slovenských drah.

Více

DESIGN STORY KONCEPTU AUTONOMNÍHO AUTOMOBILU QYEV

Podívejte se na vizualizace a skici konceptu automobilu QYEV od AUFEER DESIGN. Koncept byl představen v dubnu 2019 na Motor Show v Shanghai.

Více

Design lahví pro Brandrink

AUFEER DESIGN vyvinul ve spolupráci se společností Brandrink inovativní design lahví, které jsou dodávány v několika variantách. Lahev je elegantní a dynamická, lze ji používat opakovaně a je šetrná k životnímu prostředí.

Více

LIMITOVANÁ EDICE PRIM HOLE IN ONE

AUFEER DESIGN představuje design hodinek PRIM HOLE IN ONE, které odkazují na nezapomenutelný sportovní moment. Před téměř 50 lety Allan Shepard, velitel mise Apollo 14, dvakrát odpálil míček na povrchu Měsíce a stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naši planetu.

Více

Autonomní koncept vozu QYEV

S rychlým rozvojem různých forem alternativních pohonů roste počet automobilových společností, které představují nové koncepty vozů a využívají platformy příští generace. Společnost Aufeer Design se podílela na vývoji autonomního, ​​prostorného konceptu čtyřmístného vozu QYEV.

Více

Ocenění Red Dot Design 2019 pro karavan Hymer Eriba Touring 820

Design centrum Severního Porýní-Vestfálska uděluje již více než 50 let každým rokem mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award pro vynikající návrhy v různých oblastech designu.

Více

Navrhování kultovního karavanu

Eriba Touring 820 je vlajkovou lodí řady Touring od společnosti Hymer. Je to karavan s osobitým stylem. V hliníkem oplášťené karoserii je koncipován jednoduchý a čistý design. Při výrobě se již přes 60 let využívají tradiční postupy a řemesla.

Více

AUFEER DESIGN hat das Design der Formel Markétka entworfen, die die erste Saison hinter sich gebracht hat

Das Designteam von AUFEER DESIGN hat das Design der Formel für das Studentenprojekt Formula Student, das von der Fakultät für Maschinenbau der Technischen Universität in Liberec gesichert wird, entworfen.

Více

Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie der Verarbeitung von Cookies zu.

MEHR ÜBER COOKIES