ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ZVÍTĚZÍ NAD PANDEMIÍ

05. 5. 2020

AUFEER DESIGN pokračuje v poskytování svých služeb a produkci, jelikož si váží svých zákazníků. V rámci bezpečnosti maximalizuje preventivní opatření v boji s koronavirem. Společnost vyzývá všechny k zodpovědnému přístupu.

AUFEER DESIGN důsledně monitoruje aktuální situaci v souvislosti se šířením nákazy COVID-19 a již v předstihu zavedl náležitá opatření. Směrem k externímu prostředí byly zrušeny osobní návštěvy a přímé kontakty. Střetnutí se zákazníky, dodavateli a ostatními subjekty nyní probíhá přes telekomunikační prostředky.

ZÁKAZNÍCI

Jednou z našich hlavních hodnot je vztah k zákazníkovi. Ceníme si každého obchodního klienta, a právě proto naše služby a produkce fungují i nadále. I v této složité situaci dokážeme vyřešit každý požadavek zákazníka. Pokud hledáte silného obchodního partnera, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese:info@afd.cz nebo v kontaktech, které naleznete v sekci Kontakt.

ZAMĚSTNANCI

Z hlediska interní bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců jsme přijali důležitá a klíčová opatření, které snižují riziko nákazy na pracovišti a v prostorách společnosti. V souladu s nařízením vedení společnosti AUFEER DESIGN jsme přijali následující bezpečnostní opatření:

  • Nošení ochranných roušek
  • Respirátory FFP2/FFP3
  • Dezinfekční prostředky
  • Home Office
  • Měření teploty při vstupu do budovy
  • Informovanost

Nyní probíhá instalace termokamer do budov na Ptácké ulici, které při vstupu změří každému příchozímu jeho tělesnou teplotu.

Děkujeme všem za věrnost a výdrž v krizovém období a přejeme hodně zdraví a sil do nadcházejících týdnů.

Váš,

AUFEER DESIGN


Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie der Verarbeitung von Cookies zu.

MEHR ÜBER COOKIES