Vizualizace rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi

09. 3. 2020

AUFEER DESIGN vytvořil kompletní návrh rekonstrukce hokejového stadionu v Mladé Boleslavi. Cílem projektu je zlepšení a modernizace stávajících podmínek pro návštěvníky, hráče a funkcionáře klubu.

Designový návrh je inspirován moderní architekturou a respektuje současný vizuální styl hlavního partnera klubu, Škody Auto. Tento styl je zohledněn v exteriéru i interiéru díky použití kombinace barev zelené a bíle. Komplexní návrh tak má vyjadřovat jednak čistotu vizuálního stylu a zároveň sjednocení mezi hlavním partnerem a boleslavským hokejovým klubem.

Navrhovaná vize rekonstrukce zaujme diváky a návštěvníky díky zlepšenému využití prostoru hlavní haly. Díky rozšíření hlediště do stran a do výšky pod samotnou střechu stadionu a společně s tím přesunu současné restaurace, bude možné zvýšit kapacitu a také pohodlí pro příchozí návštěvníky. Návrh uvažuje také například nad rozšířením vstupů do haly.

Pro hráče a funkcionáře klubu navržená vize znamená zvětšení a zmodernizování prostorů v zázemí stadionu. Plán uvažuje nad vytvořením nového přemostění mezi tréninkovou a hlavní hrací plochou, kde vznikne nové zázemí s kancelářemi, zasedacími místnostmi a šatnami.


Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie der Verarbeitung von Cookies zu.

MEHR ÜBER COOKIES