AUFEER DESIGN NAVRHL INTERIÉR A EXTERIÉR SLOVENSKÝCH REGIOPANTERŮ

AUFEER DESIGN navrhl interiér a exteriér elektrického vlaku 14EV pro společnost ZSSK. Barevné řešení respektuje nový design manuál Slovenských drah.

更多详情

DESIGN STORY KONCEPTU AUTONOMNÍHO AUTOMOBILU QYEV

Podívejte se na vizualizace a skici konceptu automobilu QYEV od AUFEER DESIGN. Koncept byl představen v dubnu 2019 na Motor Show v Shanghai.

更多详情

Design lahví pro Brandrink

AUFEER DESIGN vyvinul ve spolupráci se společností Brandrink inovativní design lahví, které jsou dodávány v několika variantách. Lahev je elegantní a dynamická, lze ji používat opakovaně a je šetrná k životnímu prostředí.

更多详情

LIMITOVANÁ EDICE PRIM HOLE IN ONE

AUFEER DESIGN představuje design hodinek PRIM HOLE IN ONE, které odkazují na nezapomenutelný sportovní moment. Před téměř 50 lety Allan Shepard, velitel mise Apollo 14, dvakrát odpálil míček na povrchu Měsíce a stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naši planetu.

更多详情

Autonomní koncept vozu QYEV

S rychlým rozvojem různých forem alternativních pohonů roste počet automobilových společností, které představují nové koncepty vozů a využívají platformy příští generace. Společnost Aufeer Design se podílela na vývoji autonomního, ​​prostorného konceptu čtyřmístného vozu QYEV.

更多详情

Ocenění Red Dot Design 2019 pro karavan Hymer Eriba Touring 820

Design centrum Severního Porýní-Vestfálska uděluje již více než 50 let každým rokem mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award pro vynikající návrhy v různých oblastech designu.

更多详情

Navrhování kultovního karavanu

Eriba Touring 820 je vlajkovou lodí řady Touring od společnosti Hymer. Je to karavan s osobitým stylem. V hliníkem oplášťené karoserii je koncipován jednoduchý a čistý design. Při výrobě se již přes 60 let využívají tradiční postupy a řemesla.

更多详情

AUFEER DESIGN 设计的 Markétka 赛车刚刚结束第一个赛季的比赛

在利贝雷茨技术大学机械工程学院的支持下,AUFEER DESIGN 设计师团队为 Formula Student(大学生方程式汽车大赛)的学生项目开发了这个设计方案。

更多详情

一家专业从事汽车、铁路和航天行业产品的设计、开发、建造、计算并提供服务的跨国公司 使用本网站,您需要同意使用cookies处理您的信息

更多关于cookie的信息