Renovace Jaguar E-type z roku 1965

10. 11. 2020

V minulých měsících se v našich dílnách ukrýval jeden unikátní historický vůz. Byl jim Jaguar E-type z roku 1965, který u nás prošel důkladnou renovací celého exteriéru vozu. Zub času, který se podepsal na jeho stavu si vyžadoval náročný proces, kdy bylo nutné odstranit starou vrstvu laku, opravit nedokonalosti karoserie a nakonec několika vrstvami nalakovat vůz do finální podoby tmavě červeného exteriéru. S technologickými přestávkami na zrání aplikovaných materiálů si celá renovace vyžádala přibližně dva měsíce.

Tento vůz však nebyl prvním projektem v oblasti renovací, který jsme uskutečnili. Již několika zákazníkům jsme umožnili splnit si své sny a zrenovovali exteriér jejich historických vozů. Neméně zvučná jména jako Mercedes-Benz Pagoda nebo Jaguar XJS prošly našimi dílnami a získaly tím nový lesk do dalších let.

Aufeer Design se v rámci renovací specializuje nejen na historické, ale také na sériové a sportovní vozy. Nabízí komplexní služby začínající očištěním zašlé karoserie, přes tmelení a ošetření antikorozními prostředky, až po finální zalakování a leštění.


Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací