Předseda Národní rady SR a předseda Poslanecké sněmovny ČR navštívili AUFEER DESIGN

05. 4. 2018

V rámci oficiální návštěvy České republiky navštívil Andrej Danko, předseda Národní rady SR, spolu s Janem Hamáčkem, předsedou Poslanecké sněmovny ČR, v pondělí 26. 9. 2017 Mladou Boleslav.

Pánové si prohlédli Muzeum Škoda, odhalili Lavičku Václava Havla a také Jan Hamáček za přítomnosti Andreje Danka ocenil pamětní medailí duchovního otce Škody Favorit, Petra Hrdličku.

V odpoledních hodinách dorazila politická delegace do naší společnosti AUFEER DESIGN, kde Jana Hamáčka a Andreje Danka přivítali majitelé naší společnosti Štefan Rosina a Jan Plachý. Poté následovaly prezentace CEO Martina Zabadala a šéfdesignéra Branislava Maukše, kteří představili naši společnost a plánované aktivity Design studia, jehož dokončení se chystá ve třetím kvartálu roku 2018.

Závěrečným bodem návštěvy byla prohlídka našeho technologického centra. Výkonný ředitel společnosti Martin Zabadal provedl pány našimi prostory a zodpovídal dotazy z oblasti konstrukce a vývoje nejnovějších technologií a trendů nejen pro automobilový průmysl.

Před odjezdem se naši majitelé setkali se slovenskými novináři a odpovídali na jejich otázky.Jako poděkování obdrželi všichni přítomní hosté pozornost v podobě dárkových balíčků AUFEER DESIGN.

Jsme poctěni, že jsme mohli pana Hamáčka a pana Danka přijmout v naší společnosti a prezentovat jim naše know-how a výstavbu inovativního designového centra. Vážíme si jejich pozitivních reakcí a těší nás, že jsme touto návštěvou posílili značku AUFEER DESIGN a posunuli ji dále.


Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies