Podpořili jsme kampaň na pomoc malým dětem z ústavů do rodin

05. 4. 2018

Na 2000 malých dětí ročně své velké životní události nezažije s rodinou, ale v kojeneckém ústavu. Mají co jíst, kde spát i s čím si hrát, ale chybí jim to nejdůležitější – máma, táta, rodina.

Podpořili jsme kampaň s názvem „Z rodiny doletí dál“, která napomáhá umísťování malých dětí do rodin namísto ústavní péče. Kampaň, kterou založila otevřená iniciativa lidí pod názvem Dobrý start, již podpořila řada slavných osobností (např.: herec Ivan Trojan, modelka Andrea Verešová a další), podporují ji i jednotlivci i celé týmy a podpořili jsme ji i my z AUFEER DESIGNU.

Vytvořili jsme si papírové vlaštovky, na kterých bylo napsáno „ Z rodiny doletí dál“. Vlaštovky jsme hromadně nechali vzlétnout k nebi ve venkovních prostorách naší společnosti AUFEER DESIGN a přitom se společně vyfotili. A proč vlaštovky?...


Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací