LIMITOVANÁ EDICE PRIM HOLE IN ONE

13. 8. 2019

AUFEER DESIGN představuje design hodinek PRIM HOLE IN ONE, které odkazují na nezapomenutelný sportovní moment. Před téměř 50 lety Allan Shepard, velitel mise Apollo 14, dvakrát odpálil míček na povrchu Měsíce a stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naši planetu.

Tato událost se stala hlavní inspirací pro návrh hodinek PRIM HOLE IN ONE. Tmavý číselník je posetý mnoha letícími míčky, které za sebou vytváří reliéfní stopu. Každý míček je na číselník ručně nanesen speciální luminiscenční barvou, která ve tmě září a vytváří tak originální dojem. Tento motiv je doplněn známým golfovým termínem „HOLE IN ONE“, který na číselníku koresponduje s číslem 1. Celková kompozice je diagonální, což hodinkám dodává sportovní dynamiku. Kožený řemínek svými detaily a barvami doplňuje vizuální styl hodinek. Více o projektu.

O společnosti Prim

Prim vyrábí náramkové hodinky v Novém Městě nad Metují již více než 65 let. Hodinky Prim jsou symbolem kvality a důkazem řemeslnosti českých hodinářů. Aby vznikly jedny mechanické náramkové hodinky, musí být provedeno téměř tisíc úkonů a spojeno více než 130 součástek.

Kompletní výroba mechanických náramkových hodinek pod jednou střechou je něco, co na celém světě dokáže jen málo společností. Díky těmto jedinečným možnostem je Prim schopný vyhovět téměř všem specifickým požadavkům a přáním zákazníků.


Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací