Design lahví pro Brandrink

27. 8. 2019

AUFEER DESIGN vyvinul ve spolupráci se společností Brandrink inovativní design lahví, které jsou dodávány v několika variantách. Lahev je elegantní a dynamická, lze ji používat opakovaně a je šetrná k životnímu prostředí.

Tvar lahve je inspirován sportovní dynamikou pohybu a k potisku je využita vysoce kvalitní digitální technologie. Součástí je speciální patentovaný uzávěr s obsahem energetizujícího sirupu, který se při použití mísí s vodou z lahve a uživatel může ovlivnit výslednou intenzitu chuti nápoje. Uzávěr je vyměnitelný a uživatel má možnost výběru z několika příchutí. Lahev Brandrink je jedinečný produkt, který zákazníkovi poskytne osobitý zážitek.

O SPOLEČNOSTI BRANDRINK

Společnost Brandrink je exkluzivním dodavatelem reklamních a dárkových produktů, které kombinují kvalitu a design sofistikovaných lahví s precizní tiskovou technologií. Ve spolupráci s ISOLINE, dodavatelem energetického nápoje ESCALATE, uvedl Brandrink na trh bezkonkurenční produkt, který má potenciál oslovit široké publikum a spolehlivě uspokojit potřeby náročných zákazníků.

Brandrink.eu


Kliknutím na tlačítko „souhlasím“ udělujete souhlas s využíváním všech cookies, které nám pomáhají se správnou funkcí těchto stránek, analýzou jejich využívání a našimi marketingovými aktivitami.

Více informací