AUFEER DESIGN v Hannoveru – Agritechnica 2017

05. 4. 2018

V uplynulém období byl našimi specialisty z AUFEER DESIGNU vytvořen prototyp kapotáže, střechy a blatníků zemědělského stroje ZETOR MAJOR HS pro společnost ZETOR TRACTORS a. s., která je zavedeným výrobcem traktorů s více jak 70. letou historií.

Tvrdá práce však přinesla zasloužené ovoce v podobě kladných ohlasů vedení ZETORu a návštěvníků mezinárodního veletrhu zemědělské techniky v německém Hannoveru Agritechnica 2017, který navštívilo více jak 450 tisíc návštěvníků.

Tento veletrh v rámci pracovní mise navštívili také představitelé naší společnosti AUFEER DESIGN. Na místě proběhlo několik důležitých jednání s vedoucími představiteli společnosti ZETOR TRACTORS a. s.

V rámci jednání jsme se domluvili na další spolupráci při vývoji zemědělského stroje ZETOR MAJOR tentokrát série typů CL+HS.

Na základě již odzkoušené spolupráce, která dopadla na jedničku, máme přislíbené i další práce do budoucna. Již dnes se naši specialisté z designu, kolegové z oddělení vývoje a výzkumu, těší na velmi tvrdou, ale zajímavou práci.

Příjemnou tečkou z návštěvy v Hannoveru je nová objednávka prototypu pro výstavní veletrh v zámoří, resp. Spojených státech amerických, kde bude ZETOR také vystavovat.


Používáním této webové stránky souhlasíte se zpracováním souborů cookies.

Více o cookies